Interneta veikala DIALS PULKSTEŅI (www.DIALS.lv) privātuma politika

Šī tīmekļa vietne pieder un to pārvalda SIA DIALS (turpmāk tekstā mēs/veikals),  Reģ.Nr.: 40203071262, juridiskā adrese: Rīga, Stirnu iela 48 - 71, LV-1084. SIA DIALS ciena Jūsu privātumu un aizsargā Jūsu personas datus, ko esat mums iesniedzis vai ko mēs esam savākuši, līdz ar to tika izstrādāta šī privātuma politika.

 

Datu sniegšana

Iegādājoties Interneta veikalā DIALS PULKSTEŅI piedāvātās preces, Pircējs piekrīt un atļauj SIA DIALS reģistrēt, ievadīt, glabāt, sistematizēt, izmantot un jebkādā citā veidā apstrādāt Jūsu iesniegtus personas datus. Veicot pasūtījumu,  Jums jāsniedz pilnīga un patiesa informācija par sevi (apjomā, kas nepieciešams Jūsu pasūtījuma apstrādei). Ja Jūs iesniedzat neprecīzus, nepatiesus vai maldinošus datus, mums ir tiesības anulēt Jūsu pasūtījumu un/vai ierobežot Jūsu iespējas izmantot interneta veikalu. Ja Jūsu dati mainās, lūdzam nekavējoties mūs par to informēt lai atjaunināt datus.

 

Pieprasījumu un ziņojumu iesniegšana

Jūsu datus (vārds, uzvārds, telefona numurs, e-pasta adrese un ziņas teksts) pieprasījumu administrēšanas un atbilžu sniegšanas vajadzībām izmantojam un apstrādājam ar Jūsu piekrišanu, kas tiek izteikta, Jums ievadot savus personas datus un ziņu interneta mājas lapā www.DIALS.lv sadaļā „Sazināties ar mums” vai „Nosūtīt pieprasījumu”. Ja šie personas dati netiks sniegti, veikals nevarēs atbildēt uz Jūsu pieprasījumu.

 

Datu glabāšanas termiņš

Visus Jūsu personas datus mēs apstrādājam un glabājam ne ilgāk, ka nepieciešams šajā politikā norādītajām vajadzībām. Jūsu pieprasījumu datus glabājam tik ilgi, kamēr tiek izskatīts iesniegtais jautājums un 2 gadus pēc konsultācijas sniegšanas.

 

Datu nodošana

Jūsu personas dati var tikt nodoti apstrādei trešajām personām, kas sniedz Jūsu pasūtīto preču vai pakalpojumu  piegādi, nodrošināšanu vai citus ar Jūsu pasūtījuma pienācīgu izpildi saistītus pakalpojumus. Jūsu personas datus varam nodot apstrādei trešajām personām, kas palīdz mums administrēt DIALS PULKSTEŅI interneta veikalu un glabāt tajos esošos datus, kā arī tiešā mārketinga pakalpojumu sniedzējiem. Šādas personas var būt datubāzu programmatūras nodrošinātāji, datubāzu administrēšanas pakalpojumu sniedzēji, mākoņdatošanas pakalpojumu sniedzēji u.tml. Jūsu personas dati var tikt sniegti arī likumos noteiktajos gadījumos un kārtībā, piem., Latvijas Republikā strādājošajām tiesām, Valsts nodokļu inspekcijai un citām trešajām personām, kam ir likumīgas intereses.

 

Saites uz citām interneta lapām

Šie privātuma nosacījumi attiecas tikai uz interneta mājas lapu www.DIALS.lv. Sākuma lapā var būt norādes uz tīmekļa vietnēm, uz kurām šie privātuma nosacījumi neattiecas. Izejot no mūsu mājas lapas, iepazīstieties ar citu tīmekļa vietņu privātuma nosacījumiem, kurām varētu tikt lietota Jūsu personiskā informācija.

 

Sīkdatnes

www.DIALS.lv jūsu datorā var ierakstīt sīkdatnes (angl. cookies). Sīkdatne – maza datu kopa, kas tiek izmantota, lai vāktu noteiktu informāciju par jūsu datoru. Piemēram, vai bieži apmeklējat mūsu mājas lapu, ko darāt, kad esat ienācis tajā. Datu kopās nav personiskas informācijas, bet, ja sniedzat šādu informāciju mums, piemēram, reģistrējoties mūsu mājas lapā, var būt norāde uz informāciju, kas atrodas datu kopā. Jūs varat atļaut ierakstīt sīkdatnes vai attiekties no tām. Vairums interneta pārlūku automātiski pieņem sīkdatnes, bet varat mainīt sava pārlūka iestatījumus, ja nevēlaties pieņemt sīkdatnes vai saņemt brīdinājumu, pirms tās tiek ierakstītas. Izlasiet sava pārlūka instrukcijas vai uzziniet vairāk par šīm funkcijām. Ja izvēlēsieties nepieņemt sīkdatnes, iespējams, nevarēsiet izmantot šīs vai citas mājas lapas interaktīvās īpašības.

 

Datu aizsardzība

SIA DIALS nodrošina Pircēju personas datu aizsardzību un drošību, to neizplatīšanu trešajām personām, tiktāl, ciktāl to nosaka Fizisko personu datu aizsardzības likuma noteiktās prasības un citi Latvijas Republikas tiesību akti, kas reglamentē personas datu apstrādi un aizsardzību, kā arī Eiropas Savienības Vispārīgajā personas datu aizsardzības regulā. 

 

Jūsu tiesības

 Ja Pircējs rakstiskā veidā iesniedz pieprasījumu, viņam ir tiesības saņemt šādu informāciju: 

- kādas ziņas par Pircēju ir iegūtas, datu ieguves avots, informācijas par ierakstā veiktajam izmaiņām (ja likumdošana to atļauj);

- Personas datu apstrādes mērķis, ziņas par personas datu saņēmējiem;

- informāciju par to, vai dati tikuši apstrādāti automatizēti.

Pircēju personas dati tiks glabāti ne ilgāk, kā to nosaka normatīvo aktu prasības. Pircējs jebkurā brīdī var pieprasīt savu datu dzēšanu.

 

Spēkā esamība un grozījumi

Šī privātuma politika stājas spēkā 25.05.2018. Ja tiks veikti grozījumi šajā privātuma politikā, publicēsim tās atjaunināto versiju DIALS PULKSTEŅI mājas lapā www.DIALS.lv. Privātuma politikas grozījumi un / vai papildinājumi stājas spēkā no brīža, kad tie tiek publicēti DIALS PULKSTEŅI interneta veikala www.DIALS.lv mājas lapā. Ja Jums rodas jautājumi par šīs politikas noteikumiem, laipni lūdzam sazināties ar mums telefoniski +371 25671518, vai caur e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..