ATTEIKUMA TIESĪBAS

1. Veicot pirkumu interneta veikalā DIALS Pulksteņi (www.dials.lv), pircējam ir tiesības un vienpusēji atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā no preces saņemšanas brīža.

2. Atteikuma tiesību izmantošana beigsies pēc 14 dienām, sākot no preces saņemšanas dienas. Lai izvairītos no pārpratumiem, preces saņemšanas brīdī Lūdzam Jūs pārliecināties, ka prece pilnībā atbilst pasūtījumam.

3. Atteikuma tiesību izmantošanas termiņā jums ir tiesības preci lietot tiktāl, cik tas nepieciešams preces rakstura, īpašību un darbības pārbaudei.  Pircējs ir atbildīgs par preces lietošanu, kas pārsniedz preces rakstura, īpašību un darbības pārbaudes nolūkam paredzēto. Pircējs ir  atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā.

4. Atteikumu tiesību izmantošanas gadījumā SIA DIALS atmaksās preces tiešo cenu pilnā apjomā 14 darba dienu laikā kopš prece ir atgriezta SIA DIALS noliktavā. Jebkuras citas izmaksas netiks segtas – t.sk. piegādes izmaksas.

5. Izmantojot atteikuma tiesības, pircējam būs jāsedz ar preču atpakaļ atdošanu saistītās tiešās izmaksas.

6. Lai izmantotu atteikuma tiesības, pircējam nepieciešams atsūtīt iesniegumu brīvā formā uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. pirms atteikuma tiesību termiņa beigām

7. Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības ja:

prece ir bojāta mehāniski un/vai vizuāli, līdz ar ko preces vērtība pazeminās;
prece tiek izgatavota pēc patērētāja norādījumiem vai prece ir nepārprotami personalizēta;
pircējs ir atvēris iepakojumu precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ;
prece tās īpašību dēļ pēc piegādes ir neatgriezeniski sajaukusies ar citām lietām;
pircējs ir pieprasījis pārdevējam vai pakalpojuma sniedzējam ierasties un veikt steidzamus remontdarbus vai tehniskās apkopes darbus. Ja pārdevējs vai pakalpojuma sniedzējs, ierodoties pie pircēja, sniedz papildu pakalpojumu vai piegādā preces, kas nav nepieciešamās rezerves daļas, lai veiktu remontdarbus vai tehniskās apkopes darbus, atteikuma tiesības ir piemērojamas minētajiem papildu pakalpojumiem vai precēm;
līgums noslēgts par digitālā satura piegādi, kas netiek piegādāts pastāvīgā datu nesējā, ja digitālā satura piegāde ir uzsākta ar pircēja iepriekš skaidri paustu piekrišanu un apliecinājumu par atteikuma tiesību zaudēšanu.
Citos gadījumos saskaņā ar MK noteikumiem Nr.255 no 20.05.2014.

8. Interneta veikalā DIALS Pulksteņi preču attēli (piemēram, krāsa) var nedaudz atšķirties no piedāvātās preces. Lai precizētu preces raksturojumu vai citas detaļas un izvairītos no pārpratumiem, lūdzam sazināties ar veikalu DIALS Pulksteņi, izmantojot sadaļā „Kontakti” norādītos tālruņa numuru un epastu.

NB! Atteikuma tiesības neattiecas uz juridiskām personām.